07.02
2018

Kope 2018

Objavil: OZS, 07.02.2018

Oglejte si GALERIJO fotografij z dogodka.

Video utrinki iz šotora:

https://www.facebook.com/KOPE.si/videos/10155797258025310/

https://www.facebook.com/KOPE.si/videos/10155797011045310/

 

REZULTATI TEKMOVANJA

KATEGORIJA – OTROCI - DEKLICE

Zmagovalke v I. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

3. mesto: diskvalificirana

2. mesto: GODEC ZOJA, OZS

1. mesto: HENDLER ZALA, OOZ Slovenj Gradec


Zmagovalke v II. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

3. mesto: GREŠOVNIK UMA, OOZ Slovenj Gradec

2. mesto: KOZAMURNIK TAMARA, OOZ Slovenj Gradec

1. mesto: VUK ŽANA, OOZ Ptuj


Zmagovalke v III. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

3. mesto: TOMANIČ ALIDA, OOZ Ptuj

2. mesto: ČREK MONIKA, OOZ Slovenj Gradec

1. mesto: TURK ULA, OOZ Zagorje
 

Zmagovalke v IV. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

3. mesto: HORVAT KATARINA, OOZ Črnomelj

2. mesto: RUDOLF EVA, OOZ Ljubljana - Bežigrad

1. mesto: VUK ZARJA, OOZ Ptuj

 

KATEGORIJA – OTROCI - DEČKI

Zmagovalci v V. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

3. mesto: PIRŠ LENART, OOZ Ljubljana - Bežigrad

2. mesto: ZUPAN MATIC, OOZ Radovljica

1. mesto: VUK VID, OOZ Ptuj

 

Zmagovalci v VI. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

3. mesto: PEČOLER ŽIGA, OOZ Slovenj Gradec

2. mesto: BRBRE MATIC, OOZ Slovenska Bistrica

1. mesto: GROBELNIK TAJ, OOZ Slovenj Gradec

 

Zmagovalci v VII. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

3. mesto: KLOPČIČ ROJ, OOZ Trbovlje

2. mesto: KLOPČIČ LEON, OOZ Trbovlje

1. mesto: KLEMENŠEK TADEJ, OOZ Mozirje

 

Zmagovalci v VIII. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

3. mesto: TOMANIČ ŽAN LUKA, OOZ Ptuja

2. mesto: REBERNIK MATJAŽ, OOZ Slovenj Gradec

1. mesto: SEITL LOVRO, OOZ Slovenj Gradec

 

KATEGORIJA – ŽENSKE

Zmagovalke v IX. ženski kategoriji v veleslalomu

3. mesto: VRABL INGRID, OOZ Ptuj

2. mesto: KOZAMURNIK MINEJA, OOZ Slovenj Gradec

1. mesto: KRIŽ TINA, OOZ Metlika


Zmagovalke v X. ženski kategoriji v veleslalomu

3. mesto: KUPERTI IRENA, OOZ Slovenj Gradec

2. mesto: MEH NINA, OOZ Slovenj Gradec

1. mesto: ŽURBI MAJA, OOZ Kamnik
 

Zmagovalke v XI. ženski kategoriji v veleslalomu

3. mesto: JEROMEL DANICA, OOZ Slovenj Gradec

2. mesto: ŠPAJZER – KLOPČIČ BETI, OOZ Trbovlje

1. mesto: TURK NATAŠA, OOZ Zagorje
 

Zmagovalke v XII. ženski kategoriji v veleslalomu

3. mesto: BASLE TANJA, OOZ Žalec

2. mesto: POLJANŠEK LILI, OOZ Škofja Loka

1. mesto: KRIŽAJ LEA, OOZ Radovljica

 

Zmagovalke v XIII. ženski kategoriji v veleslalomu

3. mesto: POLJANŠEK KATARINA, OOZ Škofja Loka

2. mesto: KOTAR JELKA, OOZ Litija

1. mesto: HUDOVERNIK MARIJA, OOZ Radovljica

 

KATEGORIJA MOŠKI

Zmagovalci v XIV. moški kategoriji v veleslalomu

3. mesto: ČERIN MATIC, OOZ Škofja Loka

2. mesto: KAVČIČ ANŽE, OOZ Škofja Loka

1. mesto: KLEMENŠEK SIMON, OOZ Mozirje

 

Zmagovalci v XV. moški kategoriji v veleslalomu

3. mesto: BERNIK BOŠTJAN, OOZ Škofja Loka

2. mesto: KLEMENŠEK STANKO, OOZ Mozirje

1. mesto: KUHAR MARTIN, OOZ Škofja Loka

 

Zmagovalci v XVI. moški kategoriji v veleslalomu

3. mesto: REBERNIK MILAN, OOZ Slovenj Gradec

2. mesto: JERLAH JANI, OOZ Slovenj Gradec

1. mesto: RUDOLF MARKO, OOZ Ljubljana - Bežigrad

 

Zmagovalci v XVII. moški kategoriji v veleslalomu

3. mesto: ŠPAJZER IGOR, OOZ Trbovlje

2. mesto: TURK BOŠTJAN, OOZ Zagorje

1. mesto: ČEBULJ MATJAŽ, OOZ Radovljica

 

Zmagovalci v XVIII. moški kategoriji v veleslalomu

3. mesto: KOKALJ ANDREJ, gost (nečlan)

2. mesto: FRELIH MILAN, OOZ Škofja Loka  

1. mesto: HADŽIĆ HILMIJA, OOZ Metlika

 

Skupne zmagovalke v ŽENSKI kategoriji za pokal Območnih obrtno-podjetniških zbornic Slovenije

3. mesto  ŽURBI MAJA, OOZ Kamnik

2. mesto  TURK ULA, OOZ Zagorje

1. mesto  TURK NATAŠA, OOZ Zagorje

 

Skupni zmagovalci v MOŠKI kategoriji za pokal Območnih obrtno-podjetniških zbornic Slovenije

3. mesto  ČEBULJ MATJAŽ, OOZ Radovljica

2. mesto  RUDOLF MARKO, OOZ Ljubljana - Bežigrad

1. mesto  KLEMENŠEK SIMON, OOZ Mozirje

 


SKUPNI ZMAGOVALEC VELESLALOMSKE TEKME NA KOPAH 2018

ZA POKAL OBMOČNIH OBRTNO-PODJETNIŠKIH ZBORNIC

3. mesto  OOZ PTUJ

2. mesto  OOZ ŠKOFJA LOKA

1. mesto  OOZ SLOVENJ GRADEC

 

PREHODNI POKAL GRE V ROKE:

Prejemnik:  OOZ SLOVENJ GRADEC

 

ZMAGOVALNA DRUŽINA V VELESLALOMSKI TEKMI NA KOPAH 2018

3. mesto  KLOPČIČ – ŠPAJZER, OOZ Trbovlje

2. mesto  VUK, OOZ Ptuj

1. mesto  TURK, OOZ Zagorje

 

NAJMLAJŠA TEKMOVALCA VELESLALOMSKE TEKME NA KOPAH 2018

DEKLICA: HENDLER ZALA, OOZ Slovenj Gradec

DEČEK: PIRŠ LENART, OOZ Ljubljana - Bežigrad

 

NAJSTAREJŠA TEKMOVALCA VELESLALOMSKE TEKME NA KOPAH 2018

ŽENSKA: VINŠEK IVANKA, OOZ Dravograd

MOŠKI: GUZELJ FRANC, OOZ Škofja Loka

 

NAJPOČASNEJŠA TEKMOVALCA VELESLALOMSKE TEKME NA KOPAH 2018

ŽENSKA: HORVAT MAJDA, OOZ Gornja Radgona

MOŠKI: PIRŠ LENART, OOZ Ljubljana - Bežigrad

 

NAJHITREJŠA GOSTA V VELESLALOMSKI TEKMI NA KOPAH 2018

GOSPA: STUPICA INES, Slovenska gospodarska zveza

GOSPOD: KOKALJ ANDREJ, nečlan

 

TEKMOVANJE V PLEŽUHIH (otroci stari do 14 let)

3. mesto: STRENČAN LUCIJA, OOZ Celje

2. mesto: BRBRE MATIC, OOZ Slovenska Bistrica

1. mesto: VUK MIHA, OOZ Ptuj

 

TEKMOVANJE V PLEŽUHIH (odrasli)

3. mesto: OZIMEK SARA, OOZ Grosuplje

2. mesto: BERNIK BOŠTJAN, OOZ Škofja Loka

1. mesto: KAVČIČ ANŽE, OOZ Škofja Loka

 

ZMAGOVALNA EKIPA OOZ V KUHANJU NAJBOLJŠEGA GOLAŽA (tekmovale so OOZ Grosuplje, OOZ Kočevje, OOZ Laško, OOZ Litija, OOZ Ptuj, OOZ Radovljica, OOZ Slovenj Gradec, OOZ Slovenske Konjice)

3. mesto: OOZ Kočevje

2. mesto: OOZ Laško

1. mesto: OOZ Slovenj Gradec

 

ČESTITKE ZMAGOVALCEM, ČESTITKE IN ZAHVALA VSEM SODELUJOČIM!