21.01
2019

Kope 2019 - rezultati

Objavil: OZS, 21.01.2019

 

GALERIJA SLIK z dne 19. 1. 2019 

VIDEO UTRINKI iz šotora

OBJAVE V MEDIJIH:

 

Rezultati tekmovanja.

 

Zahvala našim pokroviteljem, sponzorjem in podpornikom kot tudi vsem OOZ in drugim sodelujočim!

Rezultati:

KATEGORIJA – OTROCI - DEKLICE

Zmagovalke v I. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2012 in mlajše (do 7. leta)

3. mesto: /

2. mesto: /

1. mesto: ZALA HENDLER (OOZ Slovenj Gradec)

Zmagovalke v II. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2011 – 2008 (od 8 – 11 let)

3. mesto: ZARJA BREZNIK (OOZ Ravne na Koroškem)

2. mesto: MAŠA MEH (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: UMA GREŠOVNIK (OOZ Slovenj Gradec)  

Zmagovalke v III. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2007 – 2005 (od 12 – 14 let)

3. mesto: ŠPELA RIJAVEC (OOZ Kočevje)

2. mesto: LOTI ZALOŽNIK (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: TEJA URŠEJ (OOZ Slovenj Gradec)

 Zmagovalke v IV. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2004 – 2001 (od 15 – 18 let)

3. mesto: SARA URŠEJ (OOZ Slovenj Gradec)

2. mesto: ZARJA VUK (OOZ Ptuj)

1. mesto: ULA TURK (OOZ Zagorje ob Savi)

 

KATEGORIJA – OTROCI - DEČKI

Zmagovalci v V. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2012 in mlajši (do 7. leta)

3. mesto: ŽAK BRUMEC (OOZ Slovenska Bistrica)

2. mesto: TINE TAKS (OOZ Ravne na Koroškem)

1. mesto: LENART PIRŠ (OOZ Ljubljana – Bežigrad)

Zmagovalci v VI. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2011 – 2008 (od 8 – 11 let)

3. mesto: MATIC BRBRE (OOZ Slovenska Bistrica)

2. mesto: AŽBE MARKA KENDA (OOZ Tolmin)

1. mesto: TJAŠ SGERM (OOZ Slovenj Gradec)

Zmagovalci v VII. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2007 – 2005 (od 12 – 14 let)

3. mesto: KRISTJAN ŽUŽEK (OOZ Sevnica)

2. mesto: MIHA VUK (OOZ Ptuj)

1. mesto: ANEJ HENDLER (OOZ Slovenj Gradec)

Zmagovalci v VIII. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2004 – 2001 (od 15 – 18 let)

3. mesto: ROJ KLOBČIČ (OOZ Trbovlje)

2. mesto: MATJAŽ REBERNIK (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: LEON KLOBČIČ (OOZ Trbovlje)

 

KATEGORIJA – ŽENSKE

Zmagovalke v IX. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 2000 – 1989 (od 19 – 30 let)

3. mesto: KAJA KOZAMURNIK (OOZ Slovenj Gradec)

2. mesto: SINDI ZOREC (OOZ Ljutomer)

1. mesto: NIKITA VRBNJAK (Zagorje ob Savi)

Zmagovalke v X. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 1988 – 1980 (od 31 – 39 let)

3. mesto: MARUŠA PLEVČAK (OOZ Trbovlje)

2. mesto: NINA MEH (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: KARIN MARKA (OOZ Tolmin)

 Zmagovalke v XI. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 1979 – 1970 (od 40 – 49 let)

3. mesto: NEVENA LETICA (Obrtnička komora Zagreb)

2. mesto: BETI ŠPAJZER KLOBČIČ (OOZ Trbovlje)

1. mesto: NATAŠA TURK (OOZ Zagorje ob Savi)

Zmagovalke v XII. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 1969 – 1960 (od 50 – 59 let)

3. mesto: MARJETA VINŠEK (OOZ Dravograd)

2. mesto: TANJA BASLE (OOZ Žalec)

1. mesto: ANDREJKA MARKA (OOZ Tolmin)

 Zmagovalke v XIII. ženski kategoriji v veleslalomu

Letnik 1959 in starejše (od 60 let in starejše)

3. mesto: ANDREJA KRUŠIČ (OOZ Slovenska Bistrica)

2. mesto: MARJETA GUZELJ (OOZ Škofja Loka)

1. mesto: JELKA KOTAR (OOZ Litija)

 KATEGORIJA MOŠKI

Zmagovalci v XIV. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 2000 – 1989 (od 19 – 30 let)

3. mesto: JAKA MASTERL (OOZ Škofja Loka)

2. mesto: ANŽE KAVČIČ (OOZ Škofja Loka)

1. mesto: MATIC ČERIN (OOZ Škofja Loka)

 Zmagovalci v XV. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 1988 – 1980 (od 31 – 39 let)

3. mesto: FILIP MLINŠEK (OOZ Slovenske Konjice)

2. mesto: MARTIN KUHAR (OOZ Škofja Loka)

1. mesto: BOŠTJAN BERNIK (OOZ Škofja Loka)

 Zmagovalci v XVI. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 1979 – 1970 (od 40 – 49 let)

3. mesto: DANIJEL LAMPERGER (OZS)

2. mesto: MILAN REBERNIK (OOZ Slovenj Gradec)

1. mesto: BOŠTJAN LENARČIČ (OOZ Zagorje ob Savi)

 Zmagovalci v XVII. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 1969 – 1960 (od 50 – 59 let)

3. mesto: ANTON JEROMEL (OOZ Slovenj Gradec)

2. mesto: BOŠTJAN TURK (OOZ Zagorje ob Savi)

1. mesto: MATJAŽ ČEBULJ (OOZ Radovljica)

 Zmagovalci v XVIII. moški kategoriji v veleslalomu

Letnik 1959 in starejši (od 60 let in starejši)

3. mesto: ANTON RAVBAR (OOZ Novo mesto)

2. mesto: FRANC GUZELJ (OOZ Škofja Loka)

1. mesto: HILMIJA HADŽIĆ (OOZ Metlika)

 

Skupne zmagovalke v ŽENSKI kategoriji za pokal Območnih obrtno-podjetniških zbornic Slovenije

3. mesto: KARIN MARKA (OOZ Tolmin) 

2. mesto: NATAŠA TURK (OOZ Zagorje ob Savi) 

1. mesto: ULA TURK (OOZ Zagorje ob Savi)  

Skupni zmagovalci v MOŠKI kategoriji za pokal Območnih obrtno-podjetniških zbornic Slovenije

3. mesto: ANŽE KAVČIČ (OOZ Škofja Loka) in MARTIN KUHAR (OOZ Škofja Loka) 

2. mesto: BOŠTJAN BERNIK (OOZ Škofja Loka) 

1. mesto: MATIC ČERIN (OOZ Škofja Loka) 

 

SKUPNI ZMAGOVALEC VELESLALOMSKE TEKME NA KOPAH 2018

ZA POKAL OBMOČNIH OBRTNO-PODJETNIŠKIH ZBORNIC

3. mesto  OOZ ZAGORJE OB SAVI

2. mesto  OOZ ŠKOFJA LOKA

1. mesto  OOZ SLOVENJ GRADEC

 

PREHODNI POKAL GRE V ROKE:

Prejemnik:  OOZ SLOVENJ GRADEC

 

ZMAGOVALNA DRUŽINA V VELESLALOMSKI TEKMI NA KOPAH 2018

3. mesto: MEH (OOZ Slovenj Gradec)

2. mesto: ŠPAJZER (OOZ Trbovlje)

1. mesto: TURK (OOZ Zagorje)

 

NAJPOČASNEJŠA TEKMOVALCA VELESLALOMSKE TEKME NA KOPAH 2018

ŽENSKA: SONJA HORVAT (OOZ Lendava)

MOŠKI: ANTON ŠIJANEC (OZS)

 

NAJHITREJŠA GOSTA V VELESLALOMSKI TEKMI NA KOPAH 2018

Gostja: NEVENA LETICA (Obrtnička komora Zagreb)

Gost: HRVOJE ĆLEKOVIĆ (Obrtnička komora Zagreb)

 

ZMAGOVALNE EKIPE OOZ V PRIPRAVI NAJBOLJŠEGA PRAŽENEGA KROMPIRJA

OOZ LJUBLJANA VIČ  

OOZ Kočevje 

OOZ SLOVENJ GRADEC 

OOZ SLOVENSKE KONJICE 

OOZ PTUJ 

OOZ TREBNJE 

OOZ HRASTNIK