26.01
2020

KOPE 2020 - rezultati

Objavil: OZS, 26.01.2020

Organizator: Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije

skupaj z območnimi obrtno-podjetniškimi zbornicami

 

Zimsko srečanje obrtnikov in podjetnikov z družinami

KOPE, sobota 25. 1. 2020

 

Galerija fotografij - Zimsko srečanje obrtnikov in podjetnikov z družinami, Kope 2020:
https://www.dropbox.com/sh/vjjfuckn3pg1msv/AADtQn2GgbwsA-YgUfRT3NrGa?dl=0

Reportaža Koroške TV:  

https://download.klipingmap.com/koroskatv-31012020-ostalo-2039.mp4.

 

Čestitamo!

 

KATEGORIJA – OTROCI - DEKLICE

 

Zmagovalke v 1. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2013 in mlajše (do 7. leta)

3. mesto: BRUMEC AJDA, OOZ Slovenska Bistrica

2. mesto:  DEBELJAK EVA, OOZ Škofja Loka

1. mesto: KOŠIR ALJA, OOZ Celje


Zmagovalke v 2. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2012 – 2009 (od 8 – 11 let)

3. mesto: /

2. mesto: MEH MAŠA, OOZ Slovenj Gradec

2. mesto: HENDLER ZALA, OOZ Slovenj Gradec

1. mesto: URBANIJA IZABELA, OOZ Trbovlje


Zmagovalke v 3. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2008 – 2006 (od 12 – 14 let)

3. mesto: VUK ŽANA, OOZ Ptuj

2. mesto: URŠEJ TEJA, OOZ Slovenj Gradec

1. mesto: KOZAMURNIK TAMARA, OOZ Slovenj Gradec
 

Zmagovalke v 4. kategoriji DEKLIC v veleslalomu

Letnik 2005 – 2002 (od 15 – 18 let)

3. mesto: ZALOŽNIK LOTI, OOZ Slovenj Gradec

2. mesto: MENHARD ANA, OOZ Ptuj

1. mesto: URŠEJ SARA, OOZ Slovenj Gradec

 

KATEGORIJA – OTROCI - DEČKI

Zmagovalci v 5. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2013 in mlajši (do 7. leta)

3. mesto: ŽUŽEK BLAŽ OOZ Sevnica

2. mesto: POGLAJEN OLIVER, OZS

1. mesto: VOH LOVRO, OOZ Žalec

 

Zmagovalci v 6. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2012 – 2009 (od 8 – 11 let)

3. mesto: GROBELNIK GAL, OOZ Slovenj Gradec

2. mesto: KADLIČEK TIAN, OOZ Velenje

1. mesto: MARKA AŽBE, OOZ Tolmin

 

Zmagovalci v 7. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2008 – 2006 (od 12 – 14 let)

3. mesto: TISOVEC KRISTIJAN, OOZ Novo mesto

2. mesto: ŠALAMUN VID, OOZ Ptuj

1. mesto: KLANČAR MAJ, OOZ Trbovlje

 

Zmagovalci v 8. kategoriji DEČKOV v veleslalomu

Letnik 2005 – 2002 (od 15 – 18 let)

3. mesto: KLOPČIČ LEON, OOZ Trbovlje

2. mesto: KLEMNŠEK BLAŽ, OOZ Mozirje

1. mesto: KLEMENŠEK TADEJ, OOZ Mozirje

 

KATEGORIJA – ŽENSKE

 

Zmagovalke v 9. ŽENSKI kategoriji v veleslalomu

Letnik 1960 in starejše (od 60 let in starejše)

3. mesto: GUZELJ MARJETA, OOZ Škofja loka

2. mesto: KOTAR JELKA, OOZ Litija

1. mesto: POSINEK MARIJA, OOZ Slovenske Konjice

 

Zmagovalke v 10. ŽENSKI kategoriji v veleslalomu

Letnik 1970 – 1961 (od 50 – 59 let)

3. mesto: BASLE TANJA, OOZ Žalec

2. mesto: MARKA ANDREJKA, OOZ Tolmin

1. mesto: POLJANŠEK LILI, OOZ Škofja Loka

 

Zmagovalke v 11. ŽENSKI kategoriji v veleslalomu

Letnik 1980 – 1971 (od 40 – 49 let)

3. mesto: DEBELJAK MOJCA, OOZ Škofja Loka

2. mesto: KMET BOJANA, OOZ Novo mesto

1. mesto: ŠPAJZER KLOPČIČ BETI, OOZ Trbovlje
 

Zmagovalke v 12. ŽENSKI kategoriji v veleslalomu

Letnik 1989 – 1981 (od 31 – 39 let)

3. mesto: OSOLNIK POLONA, OOZ Kamnik

2. mesto: MEH NINA, OOZ Slovenj Gradec

1. mesto: MARKA KARIN, OOZ Tolmin
 

Zmagovalke v 13. ŽENSKI kategoriji v veleslalomu

Letnik 2001 – 1990 (od 19 – 30 let)

3. mesto: ZOREC SINDI, OOZ Ljutomer

2. mesto: KOZAMURNIK MINEJA, OOZ Slovenj Gradec

1. mesto: VUK ZARJA, OOZ Ptuj
 

KATEGORIJA MOŠKI

 

Zmagovalci v 14. MOŠKI kategoriji v veleslalomu

Letnik 1960 in starejši (od 60 let in starejši)

3. mesto: FRELIH MILAN, OOZ Škofja Loka

2. mesto: /

1. mesto: HADŽIĆ HILMIJA, OOZ Metlika

1. mesto: OBLAK MARJAN, OOZ Škofja Loka

 

Zmagovalci v 15. MOŠKI kategoriji v veleslalomu

Letnik 1970 – 1961 (od 50 – 59 let)

3. mesto: HACIN MITJA, OOZ Trbovlje

2. mesto: JEROMEL ANTON, OOZ Slovenj Gradec

1. mesto: KLEMENŠEK ALOJZ, OOZ Mozirje

 

Zmagovalci v 16. MOŠKI kategoriji v veleslalomu

Letnik 1980 – 1971 (od 40 – 49 let)

3. mesto: MEDLE ROBERT, OOZ Novo mesto

2. mesto: JERLAH JANI, OOZ Slovenj Gradec

1. mesto: BERNIK BOŠTJAN, OOZ Škofja Loka

 

Zmagovalci v 17. MOŠKI kategoriji v veleslalomu

Letnik 1989 – 1981 (od 31 – 39 let)

3. mesto: DEBELJAK MATIC, OOZ Škofja Loka

2. mesto: KLEMENŠEK STANKO, OOZ Mozirje

1. mesto: KUHAR MARTIN, OOZ Škofja Loka

 

Zmagovalci v 18. MOŠKI kategoriji v veleslalomu

Letnik 2001 – 1990 (od 19 – 30 let)

3. mesto: KAVČIČ ANŽE, OOZ Škofja Loka

2. mesto: ČERIN MATIC, OOZ Škofja Loka

1. mesto: KLEMENŠEK SIMON, OOZ Mozirje

 

Skupne zmagovalke v ŽENSKI kategoriji za pokal Območnih obrtno-podjetniških zbornic Slovenije

3. mesto: MARKA ANDREJKA, OOZ Tolmin 

2. mesto: ŠPAJZER KLOPČIČ BETI, OOZ Trbovlje 

1. mesto: POLJANŠEK LILI, OOZ Škofja Loka - 19,85 sekund  

 

Skupni zmagovalci v MOŠKI kategoriji za pokal Območnih obrtno-podjetniških zbornic Slovenije

3. mesto: KLEMENŠEK STANKO, OOZ Mozirje 

2. mesto: KUHAR MARTIN, OOZ Škofja Loka 

1. mesto: KLEMENŠEK SIMON, OOZ Mozirje - 36,33 sekund 

 
SKUPNI ZMAGOVALEC VELESLALOMSKE TEKME NA KOPAH 2020

ZA POKAL OBMOČNIH OBRTNO-PODJETNIŠKIH ZBORNIC

3. mesto  OOZ TRBOVLJE - 23 točk

3. mesto: OOZ MOZIRJE - 23 točk

2. mesto  OOZ ŠKOFJA LOKA

1. mesto  OOZ SLOVENJ GRADEC

 

PREHODNI POKAL:

Prejemnik:  OOZ SLOVENJ GRADEC

 

ZMAGOVALNA DRUŽINA V VELESLALOMSKI TEKMI NA KOPAH 2020

3. mesto: MARKA, OOZ TOLMIN

2. mesto: MEH, OOZ SLOVENJ GRADEC

1. mesto: KLOPČIČ, OOZ TRBOVLJE

 

NAJPOČASNEJŠA TEKMOVALCA VELESLALOMSKE TEKME NA KOPAH 2020

ŽENSKA: MAJDA HORVAT, OOZ GORNJA RADGONA

MOŠKI: IVICA ZANETTI, OBRTNIČKA KOMORA ZAGREB

 

NAJHITREJŠA TEKMOVALCA V VELESLALOMSKI TEKMI NA KOPAH 2020

GOSPA: POLJANŠEK LILI, OOZ ŠKOFJA LOKA

GOSPOD: KLEMENŠEK SIMON, OOZ MOZIRJE

 

NAJHITREJŠA GOSTA V VELESLALOMSKI TEKMI NA KOPAH 2020

GOSPA: MESIĆ JELKA, OBRTNIČKA KOMORA ZAGREB

GOSPOD: ČEH PAVEL, NEČLAN

 

- - - - - -

 

ZMAGOVALNA EKIPA OOZ V KUHANJU NAJBOLJŠEGA PASULJA:

Tekmovale so: OOZ: Črnomelj, Kočevje, Ptuj in Slovenj Gradec

4. mesto: OOZ KOČEVJE

3. mesto: OOZ SLOVENJ GRADEC

2. mesto: OOZ ČRNOMELJ

1. mesto: OOZ PTUJ

 

URADNI REZULTATI pdf

 

 

 

OZS-Tekma-Kope-2020-sponzorji