15.03
2022

KOPE 2022 - rezultati

Objavil: OZS, 10.03.2022

Organizator: Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije

skupaj z območnimi obrtno-podjetniškimi zbornicami

URADNI REZULTATI TEKMOVANJA V VELESLALOMU 2022

Slike

 

REZULTATI KOPE 2022

 

DEKLICE:

Letnik 2015 in mlajše (do 7 let):

1. Tina Mlakar Trček, OOZ Idrija

2. Neja Meh, OOZ Slovenj Gradec

3. Ema Kuperti, OOZ Slovenj Gradec

 

Letnik 2014 do 2010 (od 8 do 12 let): 

1. Zala Hendler, OOZ Slovenj Gradec

2. Ana Mlakar Trček, OOZ Idrija

3. Lina Ela Erjavec, OOZ Kočevje

 

Letnik 2009 do 2004 (od 13 do 18 let):

1. Maša Meh, OOZ Slovenj Gradec

2. Brina Jan, OOZ Hrastnik

3. Ula Turk, OOZ Zagorje ob Savi

 

DEČKI:

Letnik 2015 in mlajši (do 7 let):

1. Martin Paradiž, OOZ Slovenj Gradec

2. Patrik Paradiž, OOZ Slovenj Gradec

 

Letnik 2014 do 2010 (od 8 do 12 let):

1. Jaka Kosaber, OOZ Slovenj Gradec

2. Gal Grobelnik, OOZ Slovenj Gradec

3. Nejc Grobelnik, OOZ Slovenj Gradec

 

Letnik 2009 do 2004 (od 13 do 18 let):

1. Blaž Klemenšek, OOZ Mozirje

2. Leon Klopčič, OOZ Trbovlje

3. Miha Klemenšek, OOZ Mozirje

 

ŽENSKE:

Letnik 2003 do 1992 (od 19 do 30 let):

1. Alenka Trček, OOZ Idrija

2. Karin Trček, OOZ Idrija

3. Mineja Kozamurnik, OOZ Slovenj Gradec

 

Letnik 1991 do 1983 (od 31 do 39 let):

1. Nina Meh, OOZ Slovenj Gradec

2. Sabina Robin, OOZ Slovenj Gradec

 

Letnik 1982 do 1973 (od 40 do 49 let):

1. Beti Špajzer Klopčič, OOZ Trbovlje

2. Nevenka Uršej, OOZ Slovenj Gradec

3. Simona Godec, OOZ Litija

 

Letnik 1972 do 1963 (od 50 do 59 let):

1. Nataša Turk, OOZ Zagorje ob Savi

2. Lili Poljanšek, OOZ Škofja Loka

3. Danica Jeromel, OOZ Slovenj Gradec

 

Letnik 1962 in starejše (od 60 let in starejše):

1. Jelka Kotar, OOZ Litija

2. Marija Posinek, OOZ Slovenske Konjice

3. Lija Frlan, OOZ Ljubljana Šiška

 

MOŠKI

Letnik  2003 do 1992 (od 19 do 30 let):

1. Simon Klemenšek, OOZ Mozirje

2. Tadej Klemenšek, OOZ Mozirje

3. Vik Brozovič, OOZ Črnomelj

 

Letnik 1991 do 1983 (od 31 do 39 let):

1. David Šisernik, OOZ Slovenj Gradec

2. Simon Korošec, OOZ Slovenj Gradec

3. David Pajtler, OOZ Pesnica

 

Letnik 1982 do 1973 (od 40 do 49 let):

1. Stanko Klemenšek, OOZ Mozirje

2. Boštjan Bernik, OOZ Škofja Loka

3. Jani Jerlah, OOZ Slovenj Gradec

 

Letnik 1972 do 1963 (od 50 do 59 let):

1. Aleš Klemenšek, OOZ Mozirje

2. Boštjan Turk, OOZ Zagorje ob Savi

3. Igor Špajzer, OOZ Trbovlje

 

Letnik 1962 in starejši (od 60 let in starejši):

1. Marjan  Oblak, OOZ Škofja Loka

2. Hilmija Hadžič, OOZ Metlika

3. Milan Frelih, OOZ Škofja Loka

 

 

Skupne zmagovalke v ženski kategoriji:

1. Alenka Trček, OOZ Idrija

2. Nataša Turk, OOZ Zagorje ob Savi

3. Karin Trček, OOZ Idrija

 

Skupni zmagovalci v moški kategoriji:

1. Simon Klemenšek, OOZ Mozirje

2. Stanko Klemenšek, OOZ Mozirje

3. David Šisernik, OOZ Slovenj Gradec

 

Skupni zmagovalci:

1. OOZ Slovenj Gradec

2. OOZ Mozirje

3. OOZ Idrija

 

Prehodni pokal: OOZ Slovenj Gradec

 

Najpočasnejša tekmovalka: Brina Šmon, OOZ Slovenj Gradec

Najpočasnejši tekmovalec: Peter Sok, OOZ Ptuj

Najhitrejši gost: Boštjan Kos